Kuvia palosuojaus-työkohteista

yhteystiedot

AP-Pinnoite Oy
Koskenmäentie 7 A 2
04300 TUUSULA
FINLAND

myynti

Pääkaupunkiseutu

Ismo Argillander
puh. +358 400 979 591
Email: ismo.argillander@ap-pinnoite.com

Länsi-Suomi, Pirkanmaa, Keski-Suomi

Harri Hyttinen
puh. +358 50 4322 599
Email: harri.hyttinen@ap-pinnoite.com

Muu Suomi

Kai Westerlund
puh. +358 50 366 0203
Email: kai.westerlund@ap-pinnoite.com

työnjohto

Harri Hyttinen
puh. +358 50 4322 599
Email: harri.hyttinen@ap-pinnoite.com

Orhan Danis
puh. +358 400 383 989
Email: orhan.danis@ap-pinnoite.com

laskutus

Piia Danis
puh. +358 400 383 663
Email: piia.danis@ap-pinnoite.com

hallinto

Tuija Westerlund, toimitusjohtaja
puh. +358 400 232 557
Email: tuija.westerlund@ap-pinnoite.com

yhteyslomake

Alla olevalla lomakkeella voit ottaa meihin yhteyttä tai lähettää palautetta. Tarvittaessa pyrimme vastaamaan lähettämäänne viestiin mahdollisimman pikaisesti.

Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.